Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2017

Realizując program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej – wzorem lat ubiegłych – planuje przeprowadzenie spotkań informacyjnych dotyczących konkursu FIO 2017.

W związku z tym Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki wspólnie z MRPiPS zaprasza przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z tereny naszego województwa na spotkanie z ekspertami z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, które odbędzie się w dniu 16 września br. o godzinie 10:00 w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 3 (siedziba Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego) w sali konferencyjnych. Czas spotkania – ok. 3 godzin.

Ogłoszenie naboru w Priorytecie 1 (Małe inicjatywy) i Priorytecie 2 (Aktywne społeczeństwo) planowane jest na początek września 2016 r., zaś ogłoszenie naboru w Priorytecie 3 (Aktywni obywatele) i Priorytecie 4 (Silne organizacje pozarządowe) planowane jest na grudzień 2016. Planowany termin naboru ofert to 21 dni. Złożenie oferty we wrześniu wyczerpuje limit składania ofert w ramach konkursu (wyklucza możliwość złożenia oferty w grudniu).

Na stronie www.pozytek.gov.pl dostępny jest już regulamin konkursu FIO 2017

Zgłoszenia chęci udziału w spotkaniu należy przesłać do godz. 12:00 dnia 5 września 2016 r. na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.