Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

Wakacje na Winnicy

Cannot find 2016_wak_winnica folder inside /usr/local/apache/www/htdocs/new.mopr.torun.pl/images/zdjecia/2016_wak_winnica/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:5.6.30-0+deb8u1

Pracownicy socjalni z Zespołu Usług Społecznych nr IV rejon Jakubskie zorganizowali dla dzieci z Osiedla „Nad Zatoką” - dawniej Winnica 3 zajęcia rekreacyjne „Wakacje na Winnicy”. Raz w tygodniu w godzinach popołudniowych pracownicy socjalni spotykali się z dziećmi z okolicznych domów i działek, aby w sposób zorganizowany i bezpieczny spędzić czas.
Projekt miał zamknięte ramy czasowe – zajęcia odbywały się średnio 1 raz w tygodniu po ok. 4 godziny w terminie od 11 lipca do 31 sierpnia 2016r.

Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach, w sportowej rywalizacji, czy choćby w swobodnej zabawie, która przewidziana była zawsze w drugiej części spotkania. Dzieci mogły liczyć na słodki poczęstunek oraz napoje. Podczas każdych zajęć przeprowadzano pogadanki dotyczące bezpiecznych wakacji oraz bezpiecznego zachowania nie tylko w wodzie, ale również podczas ruchu drogowego. Ostatniego dnia każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i słodycze.