Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

Bal Karnawałowy w Baju Pomorskim

Cannot find 2017_bal folder inside /usr/local/apache/www/htdocs/new.mopr.torun.pl/images/zdjecia/2017_bal/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:5.6.30-0+deb8u1

W dniu 13.01.2017r. o godzinie 16.30 w Baju Pomorskim w Toruniu odbył się Bal Karnawałowy w ramach akcji „Za każdy uśmiech dziecka”.

Bal został zorganizowany przez pracowników socjalnych Zespołu Usług Społecznych nr III przy współpracy z Panią Ewą Frąckowiak, aktorami z Baju Pomorskiego oraz Stowarzyszeniem Wspierania Twórczej i Aktywnej Młodzieży „Pestka”. W balu uczestniczyło 150 dzieci – podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Toruniu, z hospicjum „Nadzieja” oraz uczniów Zespołu Szkół nr 6. Celem imprezy było przybliżenie dzieciom zwyczajów związanych z karnawałem, kształtowanie poczucia rytmu i wrażliwości muzycznej oraz aktywne włączenie rodziców w uczestnictwo w zabawach z dziećmi. Dzieci wraz z rodzicami uczestniczyli w konkursach za które otrzymali upominki.
Podczas zabawy został wybrany król i królowa balu w kategorii dzieci młodszych i dzieci starszych. Na koniec imprezy każde z dzieci biorących udział w balu otrzymało paczkę ufundowaną przez sponsorów i osoby prywatne.